CENÍK

"Tvé masáže se staly nepostradatelnou součástí mého života"  (Pavel, 39 let, po druhé návštěvě)

Profesionální Gay Masáž v Praze 

MOŽNOST VYSTAVENÍ DÁRKOVÉHO VOUCHERU

60 minut - KLASICKÁ

Šíje, záda, hýždě a penis - nejedná se o další nudnou masturbaci ale o opravdovou masáž tvého mužství, která může (nemusí) končit tvým orgasmem. Upřesnění tvých relaxačních očekávání jsou vítána, např. na co se má masér více zaměřit nebo chceš-li masáž nějak upravit apod. Sprcha, ručník a mýdlo jsou v ceně.

1000 Kč

90 minut - CELÉ TĚLO

Jako u 60 min. masáže, ale déle a proto více intenzivně + navíc ruce, nohy a prostata (chceš-li). Na vyžádání prsa, hlava, břicho, dekolt. Ke tvé plné spokojenosti můžeš masérovi předem upřesnit svá relaxační očekávání.

1500 Kč

120 minut - MÁM SE RÁD!

K intenzivní masáži celého těla lze vyžádat doplňky jako např. horké lávové kameny, přikládání baněk, masáž bambusovými tyčemi, masáž plosek chodidel a jiné. Prosím upřesni masérovi předem svá relaxační očekávání.

2000 Kč

Reflexologie nohou 80 minut

Plosky nohou jsou přesným zrcadlovým odrazem celého těla, proto přes ně lze stimulací jednotlivých reflexních bodů systematicky ovlivnit nejrůznější disharmonie a pracovat na jejich uvolnění a postupném odstranění.

1000 Kč

Manuální lymfodrenáž celotělová 60 minut


720 Kč

Detoxikační medová masáž 45 minut (objednat min. 1 den předem)

Výrazné posílení imunity a odstranění únavy. Klient leží na břiše, nanesení teplého medu na záda a rozetření, detoxikační masáž zad, setření vlhkým ručníkem. Masáž pouze zad. Nevhodné při vysokém krevním tlaku, zeleném zákalu a po mrtvici.

850 Kč

Masáž u tebe v Praze

Za příplatek + 1000 Kč

rezervace předem je jistota